2017 Yılı Mavi Bayrak Sayıları
Mavi Bayraklı
Plajlar
454
Mavi Bayraklı
Marinalar
22
Mavi Bayraklı
Yatlar
13

Mavi Bayrak Haberler

11. YEREL MAVİ BAYRAK SORUMLULARI EĞİTİMİ ANTALYA'DA YAPILDI

  • 28.11.2017

Her yıl TÜRÇEV (Türkiye Çevre Eğitim Vakfı) tarafından organize edilen ve yerel yönetimler ve Mavi Bayrak konusunda çalışan yerel yöneticilere yönelik eğitimlerin bu yılonbirincisi, 11. Mavi Bayrak Eğitim Semineri Antalya Adalya Elite Otel’de gerçekleştirilmiştir

>> Devamını Oku

2018 MAVİ BAYRAK BAŞVURULARI BAŞLADI!

  • 09.10.2017

2018 sezonu plajlar için Mavi Bayrak başvuruları başlamıştır. Bu yıl başvurular online sistem üzerinden alınacaktır. Başvurular için son tarih 15 Kasım 2017'dir.

>> Devamını Oku

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Prof.Dr. Mustafa Öztürk'ü makamında ziyaret ederek bir rapor sunduk!

  • 04.09.2017

Mavi Bayraklı plajlardan alınan şikayetler, denetimlerde tespit edilen uygunsuzluklar hakkında detaylı bir rapor hazırlayarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müsteşarı Sn. Mustafa Öztürk'e teslim ederek Vakfımız çalışmaları hakkında da bilgi verdik. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın esasen bir çevre ödülü olan Mavi Bayrak'taki rolünden hareketle işbirliğimizi geliştirmek üzere görüşme gerçekleştirdik.

>> Devamını Oku

MAVİ BAYRAKLI PLAJLARDA ŞİKAYETLER VE TESPİT EDİLEN KİRLİLİKLER

  • 02.08.2017

Ülkemiz kıyılarında Mavi Bayrak kapsamında izleme ve denetim yapılan noktalarda denetimler ve saha ziyaretleri sırasında tespit edilen ve ayrıca kullanıcı şikayetleri ile sunulan kirlilikler ve aksaklıklar detaylı bir şekilde kaydedilmekte ve olabilen yerlerde çözüm üretilmesine çalışılmakta, çözümün üretilemediği noktada da ödülün iptal edilmesi söz konusu olmaktadır.

>> Devamını Oku

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Ceylan'ı makamında ziyaret ettik

  • 12.07.2017

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Sn. Mehmet Ceylan'ı, Vakfımız çalışmaları hakkında bilgilendirmek ve özellikle Mavi Bayrak plaj denetimlerinde tespit edilen deniz veya plaj kirlilikleri ile şikayetler hakkında bilgi sunmak üzere 12 Temmuz 2017 tarihinde makamında ziyaret ettik.

>> Devamını Oku

Tüm Haberleri Görüntülemek için Tıklayın

Sponsorlarımız


16.01.2018


Detaylı Arama


Online Ziyaretçi Sayısı: 19
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 245719


www.turcev.org.tr www.ekookullar.org.tr