2020 Yılı Mavi Bayrak Sayıları
Mavi Bayraklı
Plajlar
486
Mavi Bayraklı
Marinalar
22
Mavi Bayraklı
Yatlar
7

Mavi Bayrak Haberler

Uluslararası Mavi Bayrak Koordinatörleri Çevrimiçi Toplantısı- 12, 18 Kasım 2020

  • 19.11.2020

Her yıl bir başka ülke ev sahipliğinde ve her ülkede görevli Mavi Bayrak Ulusal Koordinatörlerinin katılımı ile gerçekleşen Ulusal Koordinatörler Toplantısı bu yıl küresel salgın nedeniyle çevrimiçi olarak ve her ülkeden Mavi Bayrak Programında çalışan-görevli ve daha fazla kişinin katılımı ile gerçekleşti.

>> Devamını Oku

Antalya Bilim Üniversitesi Turizm Fakültesi Öğrencilerine İngilizce Mavi Bayrak Semineri

  • 07.11.2020

Uluslararası öğrencileri bulunan Antalya Bilim Üniversitesi Turizm Fakültesi öğrencilerine yönelik olarak her hafta farklı bir konuğun davet edildiği seminer dizisinde, “International Blue Flag Award for Tourism Establishments” başlığı ile bir sunum gerçekleştirildi.

>> Devamını Oku

2021 YILI İÇİN MAVİ BAYRAK BAŞVURULARI BAŞLADI!

  • 20.10.2020

2021 sezonu plaj, marina ve yatlar için Mavi Bayrak başvuruları başladı. Plaj ve marinalar için başvurular ana sayfa üzerinde sayfanın sağ tarafında bulunan linkler üzerinden, turizm tekneleri için formu doldurup elektronik ortamda göndererek, yatlar için de Mavi Bayraklı marinalar üzerinden alınacak olup başvurular için son tarih 04 Aralık 2020'dir.

>> Devamını Oku

AVRUPA ÇEVRE AJANSI MWL (MARINE LITTER WATCH) ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR-KEMER

  • 19.10.2020

Avrupa Çevre Ajansı MLW (Marine Litter Watch) Deniz Çöpleri İzleme çalışmamızın bu seferki noktası Kemer’de bulunan Mavi Bayrak Ödüllü plajlar arasında kalan ve ödüllü olmayan Kındılçeşme piknik alanı oldu.

>> Devamını Oku

AVRUPA ÇEVRE AJANSI MWL (MARINE LITTER WATCH) ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR-KOCAELİ

  • 18.10.2020

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) Avrupa Çevre Ajansı’nın “Marine Litter Watch” Deniz Çöpleri İzleme Programı’nı ülkemiz kıyıları için uygulamaya devam ediyor. Program kapsamında 3. Etkinliğimiz Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kandıra İlçe Belediyesi ve Bağırganlı İlkokulu öğrencileri ile birlikte kampçıların yoğun olarak kullandığı ve Mavi Bayrak Ödülü olmayan Sardala Koyu’nda 27 Ekim 2020 tarihinde gerçekleştirildi.

>> Devamını Oku

Tüm Haberleri Görüntülemek için Tıklayın

Sponsorlarımız

KÜRESEL ORMAN FONU

Küresel Orman Fonu, insanlara karbon ayak izlerini azaltmaları için yardım ederken aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki topluluklara değerli kaynak ve eğitim sağlayan eşsiz bir tasarımdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Küresel Orman Fonu FEE (Foundation for Environmental Education) tarafından yürütülmektedir.


28.11.2020


Detaylı Arama
Mavi Bayrak Başvuru Formu
Marina Başvuru Formu
Online Ziyaretçi Sayısı: 3
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 245703


www.turcev.org.tr www.ekookullar.org.tr