2019 Yılı Mavi Bayrak Sayıları
Mavi Bayraklı
Plajlar
463
Mavi Bayraklı
Marinalar
22
Mavi Bayraklı
Yatlar
15

Mavi Bayrak Haberler

BF MED WEEK-AKDENİZ ÜLKELERİ MAVİ BAYRAK HAFTASI TÜRKİYE ETKİNLİKLERİ

  • 12.07.2019

BF MED WEEK-Akdeniz Ülkeleri Mavi Bayrak Haftası Türkiye Etkinlikleri, tüm katılımcılara teşekkür ederiz! Katılımcılar: Antalya Büyükşehir Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kaytazdere Belediyesi, Didim Belediyesi, Sarıgerme Çevre Eğitim Derneği (SARÇED), Mersin Deniz Kızı Turizm A.Ş., TUİ Magic Life Sarıgerme, TUİ Sensimar Seno Resort&SPA, Hane Otel

>> Devamını Oku

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV)’in ülke temsilciliğini yürüttüğü Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı-FEE, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (SDG) Teknoloji Ödülleri’ nde, “EN İYİ KAR AMACI GÜTMEYEN KURULUŞ” seçildi

  • 21.06.2019

FEE, Kopenhag’ da, teknoloji ve sürdürülebilir kalkınma hedeflerine yönelik SDG Teknoloji Ödülleri töreninde, en iyi Kar Amacı Gütmeyen kuruluş ödülünü kazanmanın onurunu yaşıyor. Danimarka sanayisi, UNICEF, UNEP, Danimarka Ticaret Meclisi ve Kopenhag Ticaret Enstitüsü’ nden üyelerin yer aldığı saygın jüri heyeti, seçimini on beş kategorideki adaylar arasından yaptı.

>> Devamını Oku

2019 YILI ULUSAL MAVİ BAYRAK ÖDÜL TÖRENİ, KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI SAYIN MEHMET NURİ ERSOY' UN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

  • 20.06.2019

TÜRÇEV tarafından organize edilen 2019 yılı Ulusal Mavi Bayrak Ödül Töreni, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy'un teşrifleri ve Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye Belediyesi ve Ece Marina ev sahipliğinde bugün 14 Haziran 2019 tarihinde Ece Marina'da gerçekleştirildi. Bu yıl ödüle hak kazanan 463 plaj, 22 marina ve 15 yatı temsilen göndere bayrak çekildi.

>> Devamını Oku

BLUE FLAG MED WEEK-AKDENİZ ÜLKELERİ MAVİ BAYRAK HAFTASI

  • 17.06.2019

BF MED WEEK-Akdeniz Ülkeleri Mavi Bayrak Haftası Temmuz ayının ilk haftasında bu yıl 3. kez başlıyor. Bu yıl Avrupa Birliği - Çevre, Denizcilik ve Balıkçılıktan Sorumlu Komisyon Üyesi Karmenu Vella'nın mesajını da içeren kampanya tanıtım videomuzu herkes kullanabilir. 01-07 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapacağınız plaj temizlik aktivitelerini kaç torba, kaç kilo atık toplandı (ne kadarı hangi tür atığa ait detayları olursa daha iyi), kaç kişi etkinliğe katıldı bilgileri ile birlikte Vakfımıza göndererek uluslararası kampanyaya katılabilirsiniz.

>> Devamını Oku

8. GELENEKSEL CANKURTARAN YARIŞMASI DUYURUSU

  • 29.05.2019

Kemer Turistik Otelciler Birliği Derneği - KETOB tarafından organize edilen ve Vakfımızın da kurumsal olarak desteklediği 8. Cankurtaran Yarışması 31 Mayıs 2019 tarihinde, Kemer Ayışığı plajında gerçekleştirilecektir.

>> Devamını Oku

Tüm Haberleri Görüntülemek için Tıklayın

Sponsorlarımız


21.08.2019


Detaylı Arama


Online Ziyaretçi Sayısı: 9
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 245709


www.turcev.org.tr www.ekookullar.org.tr