2018 Yılı Mavi Bayrak Sayıları
Mavi Bayraklı
Plajlar
459
Mavi Bayraklı
Marinalar
22
Mavi Bayraklı
Yatlar
10

Mavi Bayrak Haberler

GÜRCİSTAN’DA YAPILAN ULUSLARARASI DENİZCİLİK FORUMU’NA (INTERNATİONAL MARİTİME FORUM) FEE’Yİ TEMSİLEN KATILIM

  • 18.09.2018

Mavi Bayrak Ulusal Koordinatörü Almıla Kından Cebbari, Gürcistan Ekonomi ve Sürdürülebilir Kalkınma Bakanlığı’nın daveti ve Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı-FEE’nin görevlendirmesi üzerine FEE’yi temsilen Gürcistan Uluslararası Denizcilik Forumu’a konuşmacı olarak katıldı.

>> Devamını Oku

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKAN YARDIMCISI PROF.DR. MEHMET EMİN BİRPINAR'I ZİYARETİMİZ

  • 31.08.2018

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Prof.Dr.Mehmet Emin Birpınar'ı makamında ziyaret ederek Mavi Bayrak denetimleri ve gözlemlerimizi içeren bir sunum gerçekleştirdik.

>> Devamını Oku

SAKARYA VE KOCAELİ PLAJLARINDA ULUSLARARASI DENETİM

  • 07.08.2018

Ülkemiz Mavi Bayrak sayısının en fazla olduğu ülkelerden bir tanesi olduğu için her yıl uluslararası denetimden geçmektedir. Geçtiğimiz yıl Kuşadası’nda yapılan uluslararası habersiz denetim için bu yıl Sakarya ve Kocaeli seçilmiştir. Bu kapsamda Sakarya-Karasu ve Kocaeli-Kandıra’da bulunan Mavi Bayrak ödüllü plajlarda 02-03 Ağustos 2018 tarihleri arasında uluslararası denetim gerçekleştirilmiştir.

>> Devamını Oku

ALANYA DAMLATAŞ PLAJINDA YAPILAN ‘PLAJINA SAHİP ÇIK’ PROJESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

  • 01.08.2018

‘’Plajına Sahip Çık’’ Projesi bu yıl Alanya Belediyesi ev sahipliğinde 24-27 Temmuz tarihleri arasında Damlataş Plajı’nda Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Mavi Bayrak Programı Ulusal Koordinatörü Almila Kından Cebbari, ALTİD Başkanı Burhan Sili, Başkan Yardımcıları, birim amirleri, çevreciler, projeye destek veren vatandaşlar ve turistlerin katılımı ile yapıldı.

>> Devamını Oku

ULUSAL MAVİ BAYRAK TÖRENİ VAN'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  • 10.07.2018

Her yıl bir başka yörede, o yıl ödül alan tüm plaj, marina ve yatları temsilen bir bayrak çekme töreni düzenlenmektedir. Bu tören bu yıl 06 Temmuz 2018 tarihinde Van Tuşba Belediyesi ev sahipliğinde Ayanıs Halk Plaj'nda gerçekleştirildi.

>> Devamını Oku

Tüm Haberleri Görüntülemek için Tıklayın

Sponsorlarımız


15.10.2018


Detaylı Arama


Online Ziyaretçi Sayısı: 6
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 245706


www.turcev.org.tr www.ekookullar.org.tr