2019 Yılı Mavi Bayrak Sayıları
Mavi Bayraklı
Plajlar
463
Mavi Bayraklı
Marinalar
22
Mavi Bayraklı
Yatlar
15

Mavi Bayrak Haberler

Mavi Bayrağın Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine Katkısı Anlatıldı

  • 11.09.2019

Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Portekiz yerel yönetimleri arasında sürdürülebilir şehircilik konusunda ortaklık ve işbirliği amacıyla yürütülen ‘Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Ortaklık Projesi’ Ulusal Çalıştayı’nda Mavi Bayrak Programı’na dahil olan belediyelerin Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na ulaşmak için ne gibi kazanımlar elde ettiğini Vakfımız Mavi Bayrak Ulusal Koordinatörü Almıla Kından Cebbari anlattı.

>> Devamını Oku

PLAJINA SAHİP ÇIK PROJESİ 2019 YILINDA KUŞADASI KADINLAR DENİZİ PLAJI’NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

  • 28.08.2019

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV) koordinatörlüğünde Aydın Büyükşehir Belediyesi ve Kuşadası Belediyesi ev sahipliğinde farklı üniversitelerden gönüllülerle plajda çeşitli aktivitelerin yapılması ile gerçekleşen Plajına Sahip Çık Projesi bu yıl 26-29 Ağustos 2019 tarihleri arasında Kuşadası Kadınlar Denizi Plajı’nda gerçekleştirildi.

>> Devamını Oku

BF MED WEEK-AKDENİZ ÜLKELERİ MAVİ BAYRAK HAFTASI TÜRKİYE ETKİNLİKLERİ

  • 12.07.2019

BF MED WEEK-Akdeniz Ülkeleri Mavi Bayrak Haftası Türkiye Etkinlikleri, tüm katılımcılara teşekkür ederiz! Katılımcılar: Antalya Büyükşehir Belediyesi, Mersin Büyükşehir Belediyesi, Kaytazdere Belediyesi, Didim Belediyesi, Sarıgerme Çevre Eğitim Derneği (SARÇED), Mersin Deniz Kızı Turizm A.Ş., TUİ Magic Life Sarıgerme, TUİ Sensimar Seno Resort&SPA, Hane Otel

>> Devamını Oku

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV)’in ülke temsilciliğini yürüttüğü Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı-FEE, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri (SDG) Teknoloji Ödülleri’ nde, “EN İYİ KAR AMACI GÜTMEYEN KURULUŞ” seçildi

  • 21.06.2019

FEE, Kopenhag’ da, teknoloji ve sürdürülebilir kalkınma hedeflerine yönelik SDG Teknoloji Ödülleri töreninde, en iyi Kar Amacı Gütmeyen kuruluş ödülünü kazanmanın onurunu yaşıyor. Danimarka sanayisi, UNICEF, UNEP, Danimarka Ticaret Meclisi ve Kopenhag Ticaret Enstitüsü’ nden üyelerin yer aldığı saygın jüri heyeti, seçimini on beş kategorideki adaylar arasından yaptı.

>> Devamını Oku

2019 YILI ULUSAL MAVİ BAYRAK ÖDÜL TÖRENİ, KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI SAYIN MEHMET NURİ ERSOY' UN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

  • 20.06.2019

TÜRÇEV tarafından organize edilen 2019 yılı Ulusal Mavi Bayrak Ödül Töreni, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy'un teşrifleri ve Muğla Valiliği, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Fethiye Belediyesi ve Ece Marina ev sahipliğinde bugün 14 Haziran 2019 tarihinde Ece Marina'da gerçekleştirildi. Bu yıl ödüle hak kazanan 463 plaj, 22 marina ve 15 yatı temsilen göndere bayrak çekildi.

>> Devamını Oku

Tüm Haberleri Görüntülemek için Tıklayın

Sponsorlarımız


24.10.2019


Detaylı Arama


Online Ziyaretçi Sayısı: 48
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 245748


www.turcev.org.tr www.ekookullar.org.tr