2014 Yılı Mavi Bayrak Sayıları
Mavi Bayraklı
Plajlar
397
Mavi Bayraklı
Marinalar
22
Mavi Bayraklı
Yatlar
12

Mavi Bayrak Haberler

Mavi Bayrak Ödüllü Tesislere Uluslararası 20. Yıl Sertifikası Verildi !

  • 14.08.2014

Plaj veya marinasında yirmi yıl süre ile kesintisiz Mavi Bayrak dalgalandıran tesis yöneticilerine uluslararası niteliğe sahip 20. Yıl sertifikası verildi.

>> Devamını Oku

Mavi Bayrak Turistik İşletmelere Neler Katar?

  • 07.08.2014

“Bilinenin aksine Mavi Bayrak sadece deniz suyunun temizliğini kontrol ile sınırlı değildir. Mavi Bayrak aynı zamanda plajlarda bir çevre yönetim sistemi ve çevre bilinci de yerleştirmeyi amaçlamaktadır. Bu sebeple motelimizde yıllardır süre gelen bazı atık alışkanlıklarımızı değiştirip geri dönüşüme önem vermeye başladık. Bu doğrultuda, metal, plastik, cam, pet ve atık yağlarımızı ayrıştırarak geri dönüştürüyoruz. Organik atıklarımız otelin bulunduğu köyde hayvan yemi ve otel bahçesinde organik gübreye dönüştürülmeye başladı.” diyor Mersin’den İntermot Boğsak Motel sahibi Yavuz Salim Yılmaz.

>> Devamını Oku

2014 Yılı Mavi Bayrak Ödül Töreni 14.06.2014 tarihinde Didim'de Yapıldı!

  • 17.06.2014

Her yıl bir başka yörede o yıl ödül alan tüm plaj, marina ve yatları temsilen yapılan temsili bayrak çekme töreni bu yıl Didim Belediyesi ve D-Marin Didim ev sahipliğinde Didim’de yapıldı. Ankara ve İstanbul’dan davet edilmiş olan konukların konaklamaları Didim Turizm Derneği organizasyonunda farklı kontenjan vermiş olan Club Tarhan, Aurum Resort, Didim Beach Resort, Garden of Sun, Ramada Resort, Club Patio, Büyük Anadolu Didim Resort, Venosa Beach Resort, Holiday Resort tesislerinde yapılmıştır.

>> Devamını Oku

Plajınıza ait "deniz suyu analiz sonuçları"

  • 29.05.2014

Web sayfamızda “Anasayfa-Plajlar- Deniz suyu analizleri” kısmına girenler, yazılanlardan yola çıkarak ilk olarak sağlık müdürlükleri için verilen linklere girmektedirler. Ancak deniz suyu analiz sonuçları tablosu, her plajın kendi sayfasında yer almaktadır. Bu sonuçlara nasıl ulaşabileceğinize ilişkin bilgi haberin devamında açıklanmaktadır.

>> Devamını Oku

Cankurtaran Yarışması-Kemer, Antalya

  • 22.05.2014

Kemer Turistik Otelciler Birliği Derneği-KETOB organizasyonunda 23 Mayıs 2014 tarihinde Kemer'de gerçekleşecek organizasyonda; cankurtaranlık görevine ve insan hayatına verdiğimiz öneme dikkat çekerek tüm bireylerin farkındalıklarını arttırmak ve bilinçlendirmek ile çalışan cankurtaranların sezon öncesi sahip oldukları bilgileri test etmeleri ve uygulamalı deneyim kazanmaları amaçlanmaktadır.

>> Devamını Oku

Tüm Haberleri Görüntülemek için Tıklayın

Sponsorlarımız


20.08.2014


Detaylı Arama
Online: 14
Toplam: 1423445