• Yazan: Admin
  • 19.01.2015

2015 yılında ödül almak için başvuru yapan plaj ve marinaların değerlendirildiği Ulusal Jüri Toplantısı bu yıl Kuşadası Belediyesi ev sahipliğinde 10 Ocak 2015’te Kuşadası Pine Bay Otel’de gerçekleştirildi.


2015 yılında ödül almak için başvuru yapan plaj ve marinaların değerlendirildiği Ulusal Jüri Toplantısı bu yıl Kuşadası Belediyesi ev sahipliğinde 10 Ocak 2015’te Kuşadası Pine Bay Otel’de gerçekleştirildi. Toplantı öncesinde  Davutlar beldesinde bulunan Oleatrium Zeytin ve Zeytinyağı Müzesi'ne yine Kuşadası Belediyesi ev sahipliğinde bir de gezi düzenlendi. Gezinin ardından yine Kuşadası'nda bulunan Efes Kongre Merkezi ziyaret edilerek bilgiler alındı.

Ülkemizin 2015 yılı plaj ve marina adaylarının belirlendiği Jüri Toplantısı’nda belirlenen aday dosyalar her yıl olduğu gibi bu yıl da Uluslararası Jüri değerlendirmesi için Danimarka-Kopenhag’a gönderilecek.

Uluslararası Jüri’nin birkaç aşamalı olarak gerçekleştirdiği değerlendirmenin sonuçlarının ise Nisan ayı sonunda açıklanması bekleniyor.