• Yazan: Admin
  • 27.01.2017

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı koordinasyonunda 2017 yılında ödül almak için başvuru yapan plaj ve marinaların değerlendirildiği Ulusal Jüri Toplantısı bu yıl Çanakkale Belediyesi ev sahipliğinde 21 Ocak 2017 tarihinde Truva Otel’de gerçekleştirildi.


Türkiye Çevre Eğitim Vakfı koordinasyonunda 2017 yılında ödül almak için başvuru yapan plaj ve marinaların değerlendirildiği Ulusal Jüri Toplantısı bu yıl Çanakkale Belediyesi ev sahipliğinde 21 Ocak 2017 tarihinde Marmaris Truva Otel’de gerçekleştirildi.

Ulusal Jüri Toplantısı öncesinde Nusret Mayın Gemisi, Aynalı Çarşı, Seramik Müzesi, Truva atı, Saat Kulesi, Askeri Müzesi, Tarihi Han’a gezi düzenlenmiştir. Düzenlenen gezi sonrası ülkemizin 2017 yılı plaj ve marina adaylarının belirlendiği ve basına kapalı olarak gerçekleşen Ulusal Jüri Toplantısı’nda belirlenen aday dosyalar her yıl olduğu gibi bu yıl da Uluslararası Jüri değerlendirmesi için Danimarka-Kopenhag’a gönderilecek.

Uluslararası Jüri’nin birkaç aşamalı olarak gerçekleştirdiği değerlendirmenin sonuçlarının ise Mayıs ayı başında açıklanması bekleniyor.