• Yazan: Admin
  • 02.05.2018

29 – 30 Mart 2018 tarihlerinde bu yıl 6.sını düzenlediğimiz Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim ve Sertifikasyon Programı Sınav sonuçları açıklanmıştır.


29 – 30 Mart 2018 tarihlerinde bu yıl 6.sini düzenlediğimiz Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim ve Sertifikasyon Programı Sınav sonuçları açıklanmıştır. Daha önceki eğitimlere katılarak sertifika ve kimlik kartı almaya hak kazanan16 kişi bu eğitime katılarak sınava girmeksizin  sertifika ve kimlik kartlarının süresini 5 yıl daha uzatma hakkına sahip olmuştur. Eğitim katılımcılarından 154 kişi de ilk kez sertifika ve kimlik kartı almaya hak kazanmıştır.

Sınav sonucunda sertifika ve kimlik kartı  almaya hak kazanan temsilciler için  yönergede belirtildiği üzere  Mayıs ayının son haftasına kadar sertifikalar ve kimlik kartları hazırlanmış olacaktır. Sertifika ve kimilk kartı almaya hak kazanan temsilcilerimizin sertifikalarını ve kimlik kartlarını Ağustos ayının son haftasına kadar Vakfımız ofislerinden teslim almaları gerekmektedir. Ağustos ayının son haftasına kadar teslim alınmayan sertifika ve kimlik kartarı için sorumluluk kabul edilmeyecektir.

SERTİFİKA VE KİMLİK KARTI ALMAYA HAK KAZANANLAR İÇİN TIKLAYINIZ.