• Yazan: Admin
  • 14.04.2021

Turizm Haftası’nın başlangıcı olan 15 Nisan’da saat 11.00’de “Turizmin Ülkemiz İçin, Doğanın Turizm İçin Önemi” konulu yayınımızla sizlerle birlikte olacağız.


TURİZMİ VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİ ÖNEMSİYORUZ! Turizm sadece turizm çalışanları değil, hepimiz için önemli, çünkü hepimiz tatili iple çekiyoruz!

Vazgeçilmezimiz ve hayatımızın önemli bir parçası olan turizmin ülkemizde sürdürülebilirliğinin sağlanması için Mavi Bayrak ve Yeşil Anahtar programlarımız ile katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bu kapsamda 15-22 Nisan Turizm Haftası’nın başlangıcı olan 15 Nisan’da saat 11.00’de “Turizmin Ülkemiz İçin, Doğanın Turizm İçin Önemi” konulu yayınımızla sizlerle birlikte olacağız. Mavi Bayrak Ulusal Koordinatörü Almıla Kından Cebbari moderatörlüğünde Başkent Üniversitesi SBMYO Öğretim Görevlisi Özgür Yağcı hocamızla turizmde sağlamlık ve dayanıklılık için neler gerekli, doğanın korunması neden bu kadar önemli, sürdürülebilirlik için sadece doğanın korunması yeterli mi ve dahasını konuşacağız!

Yayınımızı 15 Nisan saat 11.00’de @mavibayrakturkiye ve @ilhanozguryagci Instagram hesaplarını takip ederek izleyebilirsiniz!

Güncel haberlerimiz ve canlı yayınlarımızı kaçırmamak için bizi Instagramdan takip edebilirsiniz! @mavibayrakturkiye