• Yazan: Admin
  • 18.10.2021

Plaj, marina ve turizm tekneleri için başvurular Türkiye Çevre Eğitim Vakfı'na (TÜRÇEV) yapılır. Sürdürülebilir turizme ulaşmada önemli bir araç olarak görülen Uluslararası Mavi Bayrak Ödülü Dünya sıralamasında 3.'lüğümüzü korumak için turizm camiası ve belediyelerin gerekli çaba ve özeni göstereceğine eminiz! Başvuru detayları için www.mavibayrak.org.tr ve TÜRÇEV Ankara, Antalya, İzmir ve Bodrum ofislerini arayabilirsiniz!


2022 Mavi Bayrak Ödülü için başvurular başladı!

Plaj, marina ve turizm tekneleri için başvurular Türkiye Çevre Eğitim Vakfı'na (TÜRÇEV) yapılır.

Sürdürülebilir turizme ulaşmada önemli bir araç olarak görülen Uluslararası Mavi Bayrak Ödülü Dünya sıralamasında 3.'lüğümüzü korumak için turizm camiası ve belediyelerin gerekli çaba ve özeni göstereceğine eminiz! Başvuru detayları için www.mavibayrak.org.tr ve TÜRÇEV Ankara, Antalya, İzmir ve Bodrum ofislerini arayabilirsiniz! 

Plaj ve marina başvuruları anasayfadan girilerek, turizm tekneleri başvuruları da http://www.mavibayrak.org.tr/tr/icerikDetay.aspx?icerik_refno=49 bağlantısı üzerinden yapılmalı, bireysel yatlar için başvurular da bağlı oldukları marina üzerinden yapılmalıdır.