• Yazan: Admin
  • 30.10.2012

Uluslararası Mavi Bayrak Programı ülkemizde1993 yılından buyana Vakfımız tarafından uygulanmaktadır. Geçen süre içerisinde 2002 yılında “Mavi Bayrak Logosu” nun Ülkemizde kullanımına ilişkin marka hakkını Türk Patent Enstitüsünden, Vakfımız adına  almış ve bu hakkı halen uhtemizde bulundurmaktayız.

Geçen süre içerisinde “Mavi Bayrak” ibaresinin haksız bir şekilde kullanılmakta olduğunu  dikkate alarak, Türk Patent Enstitüsünden “Mavi Bayrak” ibaresin de marka tescilini Vakfımız adına yaptırmış bulunuyoruz. Söz konusu ibare, 24.09. 2012 tarihinde 10 yıl süre ile tescil edilmiştir.  


Uluslararası Mavi Bayrak Programı ülkemizde1993 yılından buyana Vakfımız tarafından uygulanmaktadır. Geçen süre içerisinde 2002 yılında “Mavi Bayrak Logosu” nun Ülkemizde kullanımına ilişkin marka hakkını Türk Patent Enstitüsünden, vakfımız adına  almış ve bu hakkı halen uhtemizde bulundurmaktayız.

Geçen süre içerisinde “Mavi Bayrak” ibaresinin haksız bir şekilde kullanılmakta olduğunu  dikkate alarak, Türk Patent Enstitüsünden “Mavi Bayrak” ibaresin de marka tescilini vakfımız adına yaptırmış bulunuyoruz. Söz konusu ibare, 24.09. 2012 tarihinde 10 yıl süre ile tescil edilmiştir.