MAVİ BAYRAK STANDART PANOSU                                                                     ÇEVRE EĞİTİM ETKİNLİKLERİ İÇİN İLAVE BÖLMELİ MAVİ BAYRAK PANOSU

Yukarıdaki şekilde belirtilenlere ek olarak Panonun ahşap kısmının kalınlığı 18 mm'dir. Plaj panosunun tüm yüksekliği 300 cm olup ayak kısımları yerleştirme aparatı ile yere yaklaşık 40 cm gömülecektir. 

Panonun tamamını hazır olarak almak için: MAVİ BAYRAK STANDART PANOSU TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ 

Panonun ahşap kısmını yukarıdaki ölçülere uymak koşulu ile kendiniz yaptırmak isterseniz, sadece standart bilgi kısmını almak isterseniz: MAVİ BAYRAK STANDART PANOSU POSTER VEYA BÖLÜMLERİ  TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ 

Panonun standart tasarımına ilave olarak çevre eğitim etkinlikleri ve çevre bilgisi ilanlarınız için ilave bölümleri de kapsayacak şekilde panonun tamamını talep etmek üzere: ÇEVRE EĞİTİM ETKİNLİKLERİ İÇİN SEKİZ GÖZLÜ MAVİ BAYRAK PANOSU TALEP FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.(İsteğe Baglı)

 

MAVİ BAYRAK PANO TALEPLERİNİZİ HARİTANIZ, ÇEVRE EĞİTİM ETKİNLİKLERİNİZ VE HASSAS ALAN BİLGİLERİNİZ  İLE BİRLİKTE LÜTFEN AŞAĞIDA BELİRTİLEN YERLERE ELEKTRONİK ORTAMDA İLETİNİZ.

ANTALYA İÇİN

E-POSTAantalya@turcev.org.tr

 

MUĞLA İÇİN:

E-POSTA: mugla@turcev.org.tr

 

AYDIN, İZMİR, BALIKESİR, ÇANAKKALE, TEKİRDAĞ, EDİRNE, KIRKLARELİ İÇİN:

E-POSTA: izmir@turcev.org.tr

 

İSTANBUL, KOCAELİ, YALOVA, DÜZCE, ZONGULDAK, SAMSUN, ORDU, MERSİN, ADANA, SAKARYA, BARTIN, VAN İÇİN:

E-POSTA: mavibayrak@turcev.org.tr

 

PANOYA YERLEŞTİRİLECEK HARİTALARA İLİŞKİN ÖNEMLİ NOT:

2019 YILINDAN İTİBAREN PANOLARA YERLEŞTİRİLECEK HARİTALARIN YATAY 58X40cm BOYUTUNDA HAZIRLANMASI GEREKMEKTEDİR. AYRICA PANO YAPTIRIRKEN SÖZ KONUSU HARİTALARIN PANOYA SABİT BİR ŞEKİLDE BASILMASI ÖNGÖRÜLMEKTEDİR. BU KAPSAMDA PANO TALEBİNDE BULUNACAK PLAJLARIN, HARİTALARINI YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ VE BASKIYA UYGUN FORMATTA (PDF DOKÜMANI) ELEKTRONİK OLARAK VAKFIMIZA ULAŞTIRMASI GEREKMEKTEDİR.

HARİTA HAZIRLANIRKEN DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR KONUSUNDA AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

HARİTA HAZIRLAMA KILAVUZU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

ÖRNEK HARİTA İÇİN TIKLAYINIZ.

HARİTA LEJANTININ VEKTÖREL FORMATI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.