2018 Yılı Mavi Bayrak Sayıları
Mavi Bayraklı
Plajlar
459
Mavi Bayraklı
Marinalar
22
Mavi Bayraklı
Yatlar
10

Mavi Bayrak Haberler

Gelecek Nesiller İçin “ Mavide Buluşalım ” Projesi

  • 22.01.2019

Tarım ve Orman Bakanlığı Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Akdeniz Balıkçılar ve Spor Kulübü Derneği(AKBADER) Turistik Hava Taşımacılık A.Ş. (Corendon Airlines), Belek Turizm Yatırımcılar Ortak Girişimi (BETUYAB),Türkiye Çevre Eğitim Vakfı (TÜRÇEV), Akdeniz Araştırma Üretim ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü(AKSAM) arasında Gelecek Nesiller İçin“ Mavide Buluşalım ”Projesi protokolü imzalandı.

>> Devamını Oku

TÜRKİYE’DE MAVİ BAYRAK ADAYI PLAJ VE MARİNALARI BELİRLEYEN ULUSAL JÜRİ ANKARA’DA TOPLANDI

  • 21.01.2019

Türkiye Çevre Eğitim Vakfı koordinasyonunda 2019 yılında ödül almak için başvuru yapan plaj ve marinaların değerlendirildiği Ulusal Jüri Toplantısı bu yıl 15.01.2019 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

>> Devamını Oku

12. MAVİ BAYRAK EĞİTİM SEMİNERİ 12-14 ARALIK TARİHLERİNDE KUŞADASI’NDA YAPILDI

  • 17.12.2018

Kuşadası Pinebay Otel’de gerçekleştirilen 12. Mavi Bayrak Eğitim Semineri’ne TÜRÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Rıza Tevfik Epikmen, Kuşadası Belediye Başkanı Özer Kayalı, Kuşadası Kaymakamı Saadetin Yücel, Kültür ve Turizm Bakanlığı Proje İnşaat Daire Başkanı Volkan Uzun, Çevre Şehircilik Bakanlığı Sıfır Atık Şube Müdürü Hülya ÇAKIR, Van’ın Tuşba Belediye Başkanı Doç.Dr. Fevzi Özgökçe ve Doğal Hayatı Koruma Vakfı adına Tolga Yücel katıldı.

>> Devamını Oku

HATIRLATMA DUYURUSU!

  • 06.12.2018

TÜRÇEV ve TAP Derneği İşbirliğinde sürdürülen Mavi Bayraklı Oteller ve Marinalar arası Atık Pil Toplama Yarışması için atık pil gönderme SON TARİHİ: 31 Aralık 2018'dir.

>> Devamını Oku

ÇEVRE HİZMET ÖDÜLÜ TÜRÇEV-MAVİ BAYRAK PROGRAMI'NIN!

  • 30.11.2018

Akdeniz Üniversitesi tarafından bu yıl 21.si gerçekleştirilen Çevre Hizmet Ödüllerinde, Sağlıklı yüzme suyu, donanımlı plaj ve çevre yönetimi sertifikasyonu ile çevre bilinçlendirme etkinliklerinin yürütülmesi çalışmalarında, Türkiye Ölçeği Kategorisinde Çevre Hizmet Ödülüne layık görüldü. Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Genel Müdürü Murat Yiğitol, TURÇEV Antalya Temsilcisi Lokman Atasoy ve Antalya Şubesi törene katıldı.

>> Devamını Oku

Tüm Haberleri Görüntülemek için Tıklayın

Sponsorlarımız


17.02.2019


Detaylı Arama


Online Ziyaretçi Sayısı: 10
Toplam Ziyaretçi Sayısı: 245710


www.turcev.org.tr www.ekookullar.org.tr