• Yazan: Admin
  • 18.02.2020

Bu yıl 8.si düzenlenecek olan Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim Semineri 01-02 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya Sherwood Exclusive Lara Otel'de yapılacaktır


Türkiye Çevre Eğitim Vakfı olarak, Uluslararası alanda Mavi Bayrak Ödüllü plaj ve marinalarımızın standardının diğer ülkelerden daha yüksek olmasına özen göstermekteyiz. Bu nedenle, Mavi Bayrak ödüllü plajlarımızda görevlendirilen Mavi Bayrak temsilcilerinin eğitilmesi Programın Ülkemizde başarıyla uygulanması açısından önem arz etmektedir.

Ödüllü plajlarda Mavi Bayrak kriterlerinin doğru bir şekilde yerine getirilmesini sağlayan sertifikalı Plaj Mavi Bayrak Temsilcisinin bulundurulması zorunludur. Plaj Mavi Bayrak sertifikası Vakfımız tarafından organize edilen eğitim sonunda verilmektedir. Bu eğitim sonunda sınavı geçen katılımcılar sertifika almaya hak kazanır. Bu yıl 8.si düzenlenecek olan eğitim 01-02 Nisan 2020 tarihlerinde 1,5 gün süre ile Antalya Sherwood Exclusive Lara Otel'de yapılacaktır. Eğitimi daha önce başarı ile bitirmiş olup 5 yıllık sertifika süresi dolmayanların katılmaları zorunlu değildir. Sertifika sürelerini buradan kontrol edilebilirsiniz.

Eğitimin tüm oturumlarına katılarak eğitim sonunda yapılacak sınavı geçen katılımcılara TÜRÇEV onaylı “Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Sertifikası ve Kimlik Kartı” verilecektir. Eğitim hakkında detaylı bilgi için web sayfamızda bulunan Plaj Mavi Bayrak Temsilcisi Eğitim ve Sertifika Yönergesini inceleyebilirsiniz.

Katılım için kontenjan sınırlı olup başvuru sırasına göre öncelik verilecektir. Katılacakların; aşağıda verilen katılımcı formunu doldurarak ödemeye dair dekont ile birlikte 18 Mart 2020 gününe kadar eğitim programımızı organize eden Flash Organizasyon’a iletmeleri gerekmektedir. Eğitim ücretini acenteye ait Akbank Antalya Bülent Ecevit Şubesi, Flash Organizasyon, Şube Kodu: 01047 Hesap No: 0017944 IBAN: TR58 0004 6010 4788 8000 0179 44 numaralı hesaba yatırarak dekontu, katılımcı formu ile birlikte aşağıda belirtilen e-posta adresine bildirmeleri gerekmektedir.

İrtibat: Dicle Albayrak - Yıldırım Akyalçın / 0 532 350 91 63 & 0 530 442 42 54    

                E-posta: info@flashorganizasyon.com

DUYURU METNİ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

KATILIMCI FORMU İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

8. PLAJ MAVİ BAYRAK TEMSİLCİSİ EĞİTİMİNİN PROGRAMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ.

EĞİTİME GELİRKEN 1 ADET VESİKALIK FOTOĞRAFINIZI GETİRMEYİ UNUTMAYINIZ!(LÜTFEN FOTOĞRAFINIZIN ARKA YÜZÜNE İSMİNİZİ BELİRGİN BİR ŞEKİLDE YAZINIZ)

FOTOĞRAFLAR KAYIT MASASINDA ALINACAK OLUP, KİMLİK KARTI VE SERTİFİKADA KULLANILACAKTIR.