• Yazan: Admin
  • 17.06.2014

Her yıl bir başka yörede o yıl ödül alan tüm plaj, marina ve yatları temsilen yapılan temsili bayrak çekme töreni bu yıl Didim Belediyesi ve D-Marin Didim ev sahipliğinde Didim’de yapıldı. Ankara ve İstanbul’dan davet edilmiş olan konukların konaklamaları Didim Turizm Derneği organizasyonunda farklı kontenjan vermiş olan Club Tarhan, Aurum Resort, Didim Beach Resort, Garden of Sun, Ramada Resort, Club Patio, Büyük Anadolu Didim Resort, Venosa Beach Resort, Holiday Resort tesislerinde yapılmıştır.


     Her yıl bir başka yörede o yıl ödül alan tüm plaj, marina ve yatları temsilen yapılan temsili bayrak çekme töreni bu yıl Didim Belediyesi ve D-Marin Didim ev sahipliğinde Didim’de yapıldı.


     Törene, Ulusal Jüri üyesi Kültür ve Turizm Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Ulaştırma-Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Garnizon Komutanı, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu, TÜRSAB ve diğer ilgili kuruluş temsilcilerinin yanında En İyi Çevre Eğitim Etkinlikleri Ödülleri’ni alanlar ve Mavi Bayrak Ödülü almaya hak kazanan tesislerin yetkilileri  katıldı.


     Tören günü ayrıca, katılımcı misafirler için Didim Apollon Tapınağı’na bir de gezi düzenlendi.

     Ödül töreni basın bildirisi için tıklayınız. BASIN BİLDİRİSİ

     Fotoğrafların tümü için lütfen tıklayınız.